pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Nerezové bazény a vířivky

Perex

Slovní spojení nerezový bazén není v naší společnosti příliš známé.

Nerez - výjimečný materiál pro výrobu bazénů a vířivek

 

Tento materiál však přináší mnoho výhod a je jedním z nejvhodnějších materiálů pro výrobu bazénů nebo vířivek. Nerez - antikor je díky své odolnosti, kvalitě, nižší hmotnosti a vynikající pevnosti využíván v těch nejluxusnějších hotelích a wellness resortech po celém světě. Velkou předností nerezu je jeho velmi dlouhá životnost - povrch je stálý, nepraská, velmi snadno se udržuje a čistí.

 

I realizace je mnohem jednodušší a rychlejší. Nerezový plavecký nebo vířivý bazén se ve výrobní hale vytvaruje a svaří do finální podoby a pak se uloží na připravené místo. V případě těžko přístupných prostor se však může dopravit na místo realizace po částech a až potom svařit do požadovaného tvaru. Díky tomu je možné mít vlastní bazén nebo vířivku na zahradu či terasu.

 

Novou firmou v oboru je firma Imaginox, která právě vstupuje na trh s nabídkou precizních nerezových bazénů vyráběných v České republice. Díky jedinečné technologii řezání vodním paprskem je možné bazén vyrobit v jakémkoliv tvaru a velikosti dle individuálních představ a přání zákazníka. Jako jediná společnost v České republice dokáže vyrobit bazén až do velikosti 8 metrů bez jediného svaru a to díky jedinečnému ohýbacímu lisu. Unikátní je i výroba nerezových vířivek, které jsou vybaveny nejmodernějšími tryskami a ergonomickými lehátky poskytujícími komfort a relax.

 

Bazény a vířivky z nerezové oceli garantují nejvyšší kvalitu a nadčasový design, do kterého se vyplatí investovat.

 

Aquamarine

 

Proč si vybrat nerezový bazén nebo vířivku:

 

  • Dlouhá životnost
  • Celistvost povrchu bez spár
  • Nižší hmotnost
  • Vynikající strukturální pevnost
  • Jednoduchý provoz a údržba
  • Snadná a rychlá realizace
  • Tvar dle individuálních představ klienta

 

Zdroj: aquamarinespa.cz


Přidejtre svoji firmu