pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Hledáte stylové bydlení v Praze?

Perex

Nabídka bytů v pražských novostavbách je stále více rozšířená. Nové projekty developerských společností rostou téměř jako houby po dešti.

Ovšem pokud hledáte opravdu vysoce kvalitní bydlení se zárukou použití kvalitních materiálů a vysokého standardu bydlení, obraťte se raději na opravdové profesionály v tomto oboru. Jestli se rozhodnete pro některý z projektů Finep, budete jistě s kvalitou svého bydlení spokojeni.

 

Finep má stále nové projekty

Jestliže máte zájem o stylové bydlení v Praze, je pro vás nabídka novostaveb od Finep jako stvořená. Tato společnost má na svém kontě pře 6 500 prodaných bytů. Za dobu působení na našem trhu si společnost vybudovala velké jméno a silnou pozici. Díky tomu mohou vznikat stále nové projekty a zákazníci si mohou vybírat byty v novostavbách v mnoha různých částech Prahy. Finep při stavbách vždy klade důraz na architektonické řešení stavby v souladu s okolím a dokonalé uspořádání interiéru všech staveb. Pokud hledáte novostavbu v Praze, obraťte se na Finep. Aktuální nabídka projektů je velice pestrá. Zde jsou nejžádanější projekty.  

 

Harfa Park V

Projekt Harfa Park se rozkládá na území Prahy 9 v lokalitě Nové Vysočany. Jedná se o populární a vyhledávaný komplex novostaveb, který pokračuje již pátou etapou výstavby. Díky vysokému zájmu o byty Vysočany v tomto komplexu jsou v nabídce k dispozici další volné byty na zatím poslední etapě Harfa Park 5. Domy v této výstavbě jsou stavěny do ucelených bloků tak, aby spolu vzájemně ladily. V projektu Harfa Park již našli své bydlení mnozí rezidenti, kteří mají zájem o moderní bydlení v nadstandardních prostorách zajímavé lokality Nové Vysočany.

 

Malý Háj

Projekt Malý Háj je umístěn do oblasti Prahy 9 mezi velmi známé Štěrboholy a Dolní Měcholupy. Tento projekt je rozdělen do dvou etap. Byty v této výstavbě vynikají především svým architektonickým zpracováním. Dokonalé je i zpracování interiéru společných prostor. Výhodou tohoto projektu je také fakt, že všechny byty mají vlastní terasu, lodžii nebo balkon. Součástí jsou také garážová stání a mnoho parkovacích míst před domy. První etapu projektu Malý Háj tvoří 3 bytové domy. V těchto domech je v nabídce 162 nových bytů od velikosti 1+kk až po 4+kk. Druhou etapu tvoří jeden bytový dům se 110ti volnými byty. Tyto byty jsou také od velikosti 1+kk (36 m2) až po 3+kk (90 m2). Nové byty druhé etapy jsou aktuálně nabízeny k prodeji.  

 

 

Prosek Park

Prosek Park je velice žádaným projektem společnosti Finep, který se nachází na Praze 9. Jedná se o oblíbený komplex, kde jsou v současnosti nabízeny byty již ve třetí a čtvrté etapě výstavby. Unikátnost tohoto komplexu spočívá v tom, že se jedná o družstevní bytovou výstavbu. Ve třetí etapě je v nabídce 63 družstevních bytů od velikosti 1+kk (od 37 m2) až po 4+kk (do 120 m2). Ve čtvrté etapě činí nabídka družstevních bytů 88 nových bytů s velikostmi 1+kk (od 26 m2) po prostorné 4+kk (do 103 m2).

 


Přidejtre svoji firmu