pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Novostavby rostou v Praze stále!

Perex

Nabídka bytů v novostavbách se stále více rozšiřuje po území celé České republiky. V Praze je tato situace stejná.

Pokud hledáte stylové bydlení v Praze, nemusíte se uchylovat k nákupu staré stavby, která už má nejlepší léta za sebou, ale najdete zde velice širokou nabídku novostaveb. Především novostavby od společnosti Sekyra Group a.s. jsou po Praze vyhlášené a jejich kvalita dosahuje vysoké úrovně.

 

Sekyra Group a.s. je spolehlivá realitní skupina s byty po celé Praze

Hlavní náplní skupiny Sekyra Group je development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Jedná se o velice spolehlivou společnost, která za dobu svého působení na našem trhu získala ve svém oboru již řadu zkušeností i mezinárodních ocenění. Za 18 let působení na našem trhu si Sekyra Group vybudovala velice silnou pozici. Díky tomu její činnost stále stoupá. V současné době má v nabídce tato společnost mnoho projektů v různých pražských částech. Zde je nabídka vybraných projektů na prodej bytů v Praze.  

 

 

Rezidence Korunní – Praha 10

Pod pojmem Rezidence Korunní se ukrývá komplex novostaveb v Praze 10 - konkrétně Na Vinohradech. Tento projekt dokonale vystihuje kosmopolitní povahu města a zároveň zachovává soukromí, které je velice důležité. Tyto novostavby v Praze jsou rozděleny do tří základních částí. Jednotlivé části jsou Boulevard, Villa a Industrial. Každá část výstavby nabízí odlišné a originální bydlení v nadstandardních bytových jednotkách. Součástí nabídky jsou také ateliéry. Část komplexu s názvem Boulevard je určena pro zájemce o nadstandardní bydlení v klasické stavbě. Jedná se o osmipatrový bytový dům s balkony. V části Villa si přijdou na své milovníci tradic luxusního městského bydlení, které vyniká svým stylem, elegancí i nadčasovostí. Část s názvem Industrial se odlišuje svým technickým pojetím nadstandardního bydlení a krásou v každém detailu.

 

Dolní Počernice – Praha 9

V lokalitě Dolní Počernice, roste další z projektů Sekyra Group. Jedná se o projekt s názvem V Čeňku. Tento bytový komplex je uskupení nízkoenergetických domů, který je tvořen třemi dvojicemi bytových domů. Bytové domy tohoto komplexu mají ve třech nadzemních podlažích až 10 bytových jednotek. Jednotlivé bytové jednotky jsou od velikosti 1+kk až po velikost 4+kk. Budova je ve tvaru jednoduchého kvádru navržena tak, aby ladila s dalšími budovami v okolí. Nízké náklady na vytápění, vysoká kvalita vnitřního prostředí a dokonalý stavební vzhled splňují veškeré požadavky na moderní bydlení v Praze.  

 

 

Belariepark – Praha 4

Projekt bytových jednotek Belariepark vzniká v Praze 4 na původních pozemcích továrního závodu Nestlé. První etapy této výstavby B1 a B2 jsou situovány do samotného centra areálu. Díky tomu musí být jejich vzhled navržen tak, aby propojil bohatou historii původního objektu a moderní bydlení. Nad společnou základnou vznikly dvě bytové novostavby, dům B1 ve tvaru písmene U a dům B2, vytvářející uzavřený blok ve tvaru písmene O. Architektonické řešení, barvy, fasády, použité materiály, terasy, lodžie a další drobné prvky dodávají tomuto komplexu velmi osobité kouzlo.   

 


Přidejtre svoji firmu