pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Hezký obklad z travertinu

Perex

Ačkoliv v současnosti zažíváme boom moderních materiálů, přírodní kámen na rozdíl od nich nabízí jedinečnost a vysokou užitnou hodnotu.

 

Ačkoliv v současnosti zažíváme boom moderních materiálů, přírodní kámen na rozdíl od nich nabízí jedinečnost a vysokou užitnou hodnotu. Jedním z nich je například travertin, který dokonale propojí exteriér vašeho domu s přírodou. Prvky z tohoto kamene mohou být základním charakteristickým rysem celé stavby.

Například fasáda. Nebo ji mohou dotvářet nebo zvýrazňovat prostřednictvím určitých detailů. Stavby stavěné z travertinu nebo pěkné obklady z něj patří mezi nejkrásnější. Je použitelný jak v exteriéru tak v interiéru. V exteriéru domu nebo zahrady vyniknou dlažby a obklady z travertinu, případně přístupové cestičky. Jeho použití v exteriéru je opravdu širokospektrální, záleží jen od nás, jakou roli mu v zahradě přisoudil. Travertin dodá fasádě originální a nadčasový vzhled. Dvouvrstvá stěna plně vyhovuje požadavkům na tepelnou izolaci, travertin je dokonce možné lepit i na zateplovací systém. Ale nemusíme ho použít jen na fasádu domu. Můžeme uvažovat o soklů domu, nebo jím obložit balkon. V tomto případě je ideálním řešením z hlediska designu a funkčnosti.

Stejně, jako je ideální při voze používat vhodné pneumatiky, tak je travertin ideálním materiálem pro venkovní dlažbu, například na zkrášlení a úpravu přístupových cestiček. Má nezaměnitelnou strukturu a barevnost, a právě díky těmto vlastnostem dodá zahradě nádech originality. Součástí moderních domů dneška se stal bazén. Travertinové obklady bazénu a jeho okolí dodají vaší zahradě luxusní nádech jedinečnosti a absolutní spjatosti s přírodou. To ale neznamená, že si nemůžete vyrazit na nějaký wellness pobyt, který můžete koupit v zajímavých slevách.


Přidejtre svoji firmu