pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Sídlo WikiLeaks

Perex

Jsme rádi, že jste se doslechli o nedávném incidentu s WikiLeaks, kdy došlo ke zveřejnění mnoha tajných dokumentů ministerstva veřejnosti. Vypadá to, že lidé z WikiLeaks se kvůli tomuto incidentu dostali do problémů, ale o tom tento článek není.

 

Jak  možná víte, WikiLeaks je nezisková organizace a po incidentu to jistě vypadá, že WikiLeaks je jisto jistě tajná organizace a ztělesnění zla.

 

Co by to bylo za tajnou organizaci bez super tajného sídla? V tomto článku Vám ukážeme, jak takové super tajné sídlo WikiLeaks vypadá. Můžeme už jen dodat, že je skutečně super a tajné.
WikiLeaks se nachází ve Švédském hlavním městě Stockholm. Jejich současné datové centrum má název Pionen. Není to úplně standardní datové centrum, toto centrum se nachází uvnitř bunkru.
Přesně tak, v bunkru ukrytém 30 m pod povrchem Země, pod Stockholmským parkem. Tento bunkr byl vytvořen již během Studené války a snadno přetrvá i jaderný útok. Posádka WikiLeaks má vše co potřebuje dole v bunkru, jako jsou dva dieselové motory, které poskytují záložní napájení 1,5 megawattů.
To není všechno, dveře bunkru jsou 40 cm tlusté a ustojí i velké poškození. Zevnitř je super tajný bunkr velmi působivý, má lampy vytvářející denní světlo, rostliny produkující kyslík, vodopád a dokonce akvária s rybami.

  

 

Celý prostor bunkru zabírá asi 1 tisíc čtverečních mil a je to jedna z nejvíce super- tajných ústředen, které kdy existovaly.

Kolik webových stránek má štáb, který dokáže udržet jaderný útok? Pouze WikiLeaks, a to je hlavní důvod, proč by jste si měli prohlédnout následující fotografie, které pořídil švédský fotograf Jann Lipka.

 

  

 


Přidejtre svoji firmu