pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Rezidence Kavčí Hory

Perex

Byty jsou navrženy tak, aby umožnily unikátní výhled k Vltavě, historické části Prahy a do Centrálního parku, v popředí nově vyrůstající komerční a rezidenční čtvrti. I ten nejmenší byt má svoji lodžii či terasu a prostorná, celoprosklená okna v hliníkových rámech s venkovními žaluziemi.

 

Architektonická kancelář A.D.N.S. navrhla soubor dvou budov, kde především dvanáctipodlažní budova A vytváří nezaměnitelným prvkem průhledového otvoru dojem plynulého pokračování sousedního přírodního parku do zeleně vilové čtvrti svažující se k Vltavě. Nejen toto odlehčení dodává Rezidenci Kavčí Hory rozměr velkorysého řešení světla a prostoru, které se projevuje v celém architektonickém záměru projektu. Ve velké míře je zde využito spojení luxusních a moderních materiálů v interiérech s přírodním kamenem na fasádě, skla a prvku exotického dřeva na terasách.

Tři podzemní podlaží nabízí dostatek parkovacích stání s bezbariérovým přístupem a sklepní kóje přiřazené k jednotlivým bytům, 2 výtahy vás rychle a bezpečně dopraví domů – v případě nejluxusnějších jednotek v posledním patře doslova až do vašeho bytu.

Ve 12.patře se nachází luxusní nadčasový penthouse navržený s použitím nadstandardních materiálů, jejichž konkrétní typy jsou k dispozici u investora. Byt nabízí velkorysý obytný prostor rozdělující klidovou a společenenskou zónu. Interiérový bazén, fitness, sauna, vířivka. Fasáda celého bytu je navržena systémem prosklení a vnější terasa je chráněna i proti větru. Po obvodě celého bytu je navržena terasa umožňující jedinečné výhledy na všechny světové strany, kde je Praha jako na dlani.

Byty v přízemí mají kromě teras i vlastní předzahrádku, navazující na parkovou úpravu zeleně, určené pouze pro obyvatele Rezidence Kavčí Hory.

 

Dispoziční řešení bytů vám umožní zachování dostatečného soukromí jednotlivých členů rodiny, prospolečně trávené chvíle jsou potom navrženy prostorné obývací pokoje s jídelnou a špičkově vybaveným kuchyňským centrem, zahrnutém již v základní ceně bytových jednotek. Velká část větších bytů má standardně dvě koupelny, myslíme i na dostatek úložných prostor, místnosti pro samostatnou šatnu apod. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům na vytvoření individuálních řešení interiéru, za předem stanovených podmínek a při respektování stavebního harmonogramu nabízíme možnosti dalších klientských změn. Použité materiály jsou však ve špičkové kvalitě a věříme, že si ve vysokém standardu určitě vyberete – rádi vás doprovodíme do kuchyňských, koupelnových a podlahových studií našich partnerů, kteří vám ochotně předvedou širokou škálu materiálů dodávaných již v základní ceně bytu.

 

Kulturní, historický a především ekonomický význam Prahy jako hlavního města České republiky předurčuje zájem investorů a zájemců o život a kvalitní bydlení v metropoli na celém svém území.

Atraktivních lokalit s výbornou dopravní dostupností do centra, komplexní občanskou vybaveností a možností relaxace ve volném čase však již není mnoho a každý nový projekt splňující požadavky náročných zájemců o luxusní bydlení vzbuzuje právem veliký zájem.

Rezidence Kavčí Hory vám nabízí nový pohled na bydlení. Z jedné strany Centrální park na Pankrácké pláni a rozvíjející se administrativní a obchodní centrum Arkády Pankrác přímo nad stanicí metra C, s návazností na dálnici D1, z druhé strany neopakovatelný výhled na vltavské panorama a Pražský hrad – stále můžete objevovat nové pohledy z budovy, která se i svojí moderní architekturou již brzy zařadí mezi dominanty této městské části.

Praha 4 – Pankrác se v současné době řadí mezi nejvyhledávanější lokality Prahy, jak pro kvalitní bydlení, tak i z pohledu velkých společností, které sídlí v nově budovaných administrativních centrech. Navazující oblast Kavčích Hor je přitom vyhledávanou oázou klidu, vycházek, relaxace a sportu. To vše vyvolává vysokou poptávku po moderním bydlení, díky které jsme se rozhodli pro projekt, který vám nyní představujeme.

 

   

  

   

 

Rezidence Kavčí Hory a.s.
Hlubočepská 1190/38d

152 00 Praha 5

Tel.: 602 584 391

janabruckova@seznam.cz

www.rezidencekavcihory.cz

 


Přidejtre svoji firmu