pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

SKYBARRANDOV Bytové domy

Perex

Vytvoření vysoce kvalitního bydlení, které jsme si v projektu SKYBARRANDOV předsevzali, je výsledkem uvážených rozhodnutí a možností vývoj věcí ovlivňovat. Tak vzniká pro klienty domov se skutečným zázemím a neocenitelnou hodnotou. Bytové domy

 

Washingtonova 1567/25, 110 00 Praha 1

 

Bytové domy SKYBARRANDOV vynikají  nadčasovým architektonickým řešením a jsou citlivě zasazeny do svého okolí. Rezidentům nabízejí pocit soukromí, bezpečí a komfortu v podobě velkoprostorových bytů. Výjimečná architektura domů je doprovázena vysokým standardem základního vybavení bytů, který odpovídá současným trendům a splňuje očekávané nároky klientů.

 

 

Vyvýšený pozemek, který je pro projekt zvolen, disponuje unikátním výhledem na panorama metropole a do přírodních parků Prokopského a Dalejského údolí. Umístění projektu zároveň nabízí vynikající dopravní dostupnost a dokončenou občanskou vybavenost v místě.

Stavba bude zahájena v průběhu roku 2011 a kolaudace proběhne v polovině roku 2013.

 

Bytové domy jsou navrženy jako dvě terasovitě odstupňované budovy s 8-mi a 9-ti podlažími, které nabízejí celkem 60 luxusních bytových jednotek s obytnými plochami od 90 do 200 ma s dispozicemi od 3 + kk po 6 + kk. Velkorysé střešní terasy v ustupujících podlažích a privátní zahrádky přízemních bytů nabízejí rozšíření životního prostoru i do příjemného exteriéru obklopeného zelení. Do podzemního podlaží bytových domů  je umístěno technické zázemí, sklepní kóje k bytovým jednotkám a odpovídající počet garážových stání.

Areál bytových domů je koncipován jako uzavřený a ve vnitrobloku bude doplněn parkovou úpravou, která bude sloužit výhradně rezidentům. Součástí společného parku rezidentů bude dětské hřiště, místo pro grilování, travnatá plocha pro hry, sadové úpravy a přírodní louka.

Objekt služeb bezprostředně sousedící s bytovými domy bude místem pro recepci, ostrahu bytových domů, poštovní služby, mateřské centrum s hlídáním dětí a další služby. Svým rezidentům bude zajišťovat prostřednictvím správce od údržby domů a soukromého parku, až po úklid domácností, drobné řemeslné práce, hlídání dětí, zaopatření domácích mazlíčků a podobně.

V docházkové vzdálenosti: obchod s potravinami, park, zastávka autobusu MHD, zastávka tramvaje Dále: obchodní dům, sportoviště, ordinace lékařů, restaurace, banka, úřady, lékárna

 

   

   

   

   

K+Devonská, s.r.o.
Washingtonova 1567/25, 110 00 Praha 1
tel.: +420 222 814 001, +420 737 208 885

www.skybarrandov.cz

 


Přidejtre svoji firmu