pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Terasy Unhošť

Perex

Terasy Unhošť Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Na kraji křivoklátských lesů a zároveň v dostupnosti pražské metropole se ve městě Unhošť nachází jedinečný projekt funkcionalistické zástavby Terasy Unhošť.

 

 


 

Terasy jsou koncipovány tak, aby poskytly za rozumnou cenu maximum z komfortu bydlení ve vlastním domě. Domy se vyznačují vysokými standardy použitých materiálů a vybavení a každý z domů má vlastní garáž nebo parkovací stání a zahradu. (Více v sekci Standardy a vybavení.)  

 

Architektonicko-urbanistický koncept areálu je společným dílem pražských architektonických studií A69 a A.LT.


V Terasách Unhošť si můžete vybrat ze čtyř typů funkcionalistických vil navržených tak, aby uspokojily různé typy klientů. Výborně se hodí například pro rodiny s dětmi. Z celkové výstavby 104 vil je již dokončeno 27 domů. V současnosti probíhá výstavba dalších 30 domů druhé fáze celkového projektu.

 

V docházkové vzdálenosti: obchod s potravinami, obchodní dům, školka, základní škola, sportoviště, park, zdravotnické zařízení, ordinace lékařů, pošta, kino, zastávka autobusu MHD, zastávka autobusu, restaurace, banka, policejní stanice, úřady, lékárna Dále: odborné a vyšší školy, divadlo, zastávka vlak.

 

Ať už máte jakékoliv přání, jedno bylo už jistě splněno. Nabízíme Vám projekt, kde se kvalita potkává s cenou!

 

Bonus: ke každému domu Voucher na kuchyň v hodnotě 100000Kč

 

  

  

 

  

 

Kontakt na realitního makléře:


Vaníčková Markéta
Tel.: 723 138 480


Přidejtre svoji firmu