pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Ďáblický Háj

Perex

Bytový dům Praha 8 -Ďáblice, ul. Modřínova

Nový projekt společnosti DEVELOP invest, a.s. je situován do rychle se rozvíjející části Prahy 8 – Ďáblice. Vznikne zde moderní uzavřený soubor vila domů s luxusními byty uprostřed přírody.

 

 


Celý komplex v Ďáblicích se skládá z 9 moderních domů s třemi nadzemními podlažími. Celkem zde bude postaveno 52 luxusních bytů o velikosti 1+kk až 4+kk nabízejících nadstandardní úroveň bydlení rodinného charakteru. Pro zajištění příjemného bydlení jsou byty orientovány převážně západním a jižním směrem, s důrazem na maximální spojení s přírodou. Pro splnění i těch nejvyšších nároků budou všechny byty kvalitně vybaveny. Ve standardním provedení jsou v zajímavě řešených obytných místnostech plánovány dřevěné podlahy a v koupelnách moderní dlažba a obklady. Byty ve vyšších patrech mají balkón nebo terasu a byty v přízemí vlastní předzahrádku. Parkovací stání rezidentů a sklepní kóje mají místo v podzemním podlaží každého domu.


Lokalita Ďáblice nabízí bydlení ve velkoměstě a zároveň bydlení v přírodě u Ďáblického háje. Předností je zde plně rozvinutá občanská vybavenost a široké spektrum různých služeb. V blízkosti tohoto budoucího luxusního bydlení se nachází základní škola, mateřská školka, hřiště, pošta a nákupní středisko. Nezanedbatelnou výhodou je krátká dopravní vzdálenost k metru Ládví, autobusová zastávka MHD je vzdálena pouhých 200 m a k tramvajové zastávce půjdete pěšky asi 3 minuty. Obchodní a zábavní centrum Letňany je vzdáleno 5 minut jízdy autem a v neposlední řadě je velkou výhodou i snadná dostupnost na pražský okruh, na dálnici D8 a do centra města.


Ďáblice jsou jednou z menších pražských částí, převážná většina rodinných domků je z původní zástavby, najdeme zde ale i úplně novou výstavbu z devadesátých let 20. století. V současné době se Ďáblice, díky výstavbě moderních novostaveb dle současných trendů, rozvíjejí převážně v západní a jihovýchodní části. Městská část Ďáblice nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost, mimo jiné zde najdeme školku, základní školu, střední školy a gymnazia. Velkou výhodou je blízkost největšího nákupního centra v ČR – OC Letňany, které je ideálním místem pro relaxaci, zábavu, sport a nakupování v Praze. V OC Letňany se nachází multikino Palace Cinemas, aquacentrum, zimní stadion, kryté tenisové kurty, aj. Ďáblice jsou dobře přístupné městskou hromadnou dopravou, stanice metra Ládví (trasa „C“) je vzdálena cca 5.min.pěšky, autobusy č.103, č.345 a č. 368 z Ládví a č. 202 ze strany Čakovic a Dolních Chaber. Autem se do Ďáblic dostanete sjezdem z teplické dálnice - ul. Cínovecká. Bytové domy projektu Ďáblický háj se nacházejí na rozhraní kraje Ďáblic a ďáblického lesoparku.

 

   

 

Výstavba

     

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Markéta Vaníčková

Tel.: 723 138 480

 


Přidejtre svoji firmu