pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Stínící systémy

Perex

Nabídka stínících systémů je široká. Při rozhodování bychom neměli brát v úvahu pouze účel a cenu, ale také estetický dojem, kterým bude okno působit nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Z hlediska nákladů je třeba mít na paměti, že jde o dlouhodobou investici, při výběru bychom měli dát přednost kvalitním výrobkům, které budou plnit svou funkci po mnoho let.

 

Exteriérové stínicí systémy

Exteriérové stínění umožní kromě zajištění příjemných světelných podmínek také regulaci teploty interiéru, a tím i snížení energetických nákladů potřebných k provozu klimatizace.Exteriérové zastínění je efektivnější než stínicí systém v interiéru. Zachycuje sluneční paprsky ještě před dopadem na okna a fasádu. Navíc také napomáhá utvářet charakter domu. Při rozhodování si nejprve upřesněte, k čemu bude stínicí systém sloužit, zvažte, pro jaký materiál a barvy, které mají vliv na celkový estetický dojem, se rozhodnete. V neposlední řadě je třeba mít na paměti, že pořízení stínicího vybavení je dlouhodobá investice, proto není namístě přehnaně šetřit.

Exteriérové stínící systémy zahrnují venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy, zastínění zimní zahrady, posuvné fasádní panely, slunolamy.

Venkovní žaluzie Maxim  Zastínění terasy

Markýza azur  Markýza

Interiérové stínící systémy

Vnitřní stínění je v dnešní době asi nejpoužívanější způsob zastínění. Máme mnoho možností vybrat si produkt vnitřního stínění přesně podle svého vkusu a požadavků. Můžeme si vybrat buď klasické horizontální žaluzie nebo mnohem dekorativnější textilní stínící prvky, jako například vertikální žaluzie, plisé žaluzie, posuvné panelové stěny a použít lze i klasické rolety. U textilních výrobků se nabízí nepřeberné množství látek, barev a vzorů, z nichž si vybere snad každý. Jednotlivé typy látek se liší i konkrétními vlastnostmi prostupu světla.

Vertikální žaluzie Dřevěné horizontální žaluzieElektrické rolety Látkové rolety Rolrol Axix         

 

 

 

  Copyright © 2010 Realt s.r.o. all rights reserved

         


 


Přidejtre svoji firmu