pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Kotle

Perex

Na trhu je dnes velké množství kotlů, jak na tuhá paliva, tak plynových

Kotle na tuhá paliva

Kotel na tuhá paliva je určen k ústřednímu vytápění domácnosti. Konstrukce a technické parametry většiny  kotlů umožňují spalování více druhů paliva ( dřevo, uhlí , dřevené brikety ) . Moderní designy kotlů nové generace se vyznačují malými rozměry a lze je umístit i uvnitř interiéru rodinných domků nebo bytů. Správnou funkci topné soustavy výrazným způsobem ovlivňuje  kvalita a  technické parametry  tepelného zdroje - kotle . Kotel musí splňovat řadu požadavků, mezi něž patří zejména velikost tepelného výkonu, spalování určitého druhu paliva, ekonomický a bezpečný provoz , bezpečný odvod kouřových zplodin. Kotel  je dlouhodobá investice a proto nesmíme výběr podcenit. Mezi nejznámější kotle na tuhá paliva patří  například  kotle  DAKON,  ATMOS,  VIADRUS, SLOKOV,  THERMONA , automatické kotle řady KOMFORT .

 

 Opop kotel na tuhá paliva        Rojek kotel na tuhá paliva      Dakon kotel na tuhá paliva pyrotický

 

 

Plynové kotle

 

Závěsné plynové kotle - jsou cenově dostupným řešením vytápění bytů a rodinných domů. Závěsné kotle s vhodnou regulací navíc umožní oproti běžné regulaci dosáhnout výrazné úspory nákladů na vytápění  i ohřev teplé vody. Díky svým rozměrům a modernímu designu je lze instalovat téměř  na každé místo v bytu či domku.

Stacionární plynové kotle

Nabízejí široké rozpětí tepelného výkonu pro centrální vytápění a ohřev teplé vody v rodinných domech, bytech i ostatních objektech. Na trhu jsou v nabídce výkonné a úsporné stacionární plynové kotle s nízkými emisemi, bezpečným provozem a dlouhou dobou životnosti.

Kondenzační plynové kotle

Jsou vysoce výkonné, ekonomické, ekologicky šetrné . Ve srovnání s klasickými plynovými kotli mají až o 15 % vyšší účinnost. Při používání  tak díky vyšší účinnosti a nízkoteplotnímu provozu lze ušetřit až 25 % provozních nákladů na vytápění a ohřev teplé vody. U kondenzačních kotlů neuniká část tepla obsaženého ve spalinách bez užitku do atmosféry, ale spaliny, které obsahují množství horké vodní páry a tím i energie jsou zpětně využívány pro ohřev otopné vody. Nejznámějšími zástupci z kategorie plynových kotlů jsou kotle typu  VAILLANT, JUNKERS, DAKON, PROTHERM .

 

Plynový kotel DAKON      Plynový kotel VAILANT      Plynový kotel IMMERGAS

 

 

Copyright © 2010 Realt s.r.o. all rights reserved

 

 


Přidejtre svoji firmu