pro dokonalé bydlení...

Dodavatelé Katalog dodavatelů

Osvětlení dětského pokoje

Perex

Dětský pokoj by měl být nasvícen centrálním svítidlem a několika dalšími doplňkovými svítidly. Směrově nastavitelná svítidla by měla být na pracovním stole i u lůžka. Pokud je dítě bojácné a potřebuje při usínání malé světlo, můžete na zeď instalovat vhodnou noční lampičku.

 

 

Osvětlení dětského pokoje

 

Osvětlení dětského pokoje

Svítidla do dětského pokoje

Svítidla by měla být zároveň instalována tak, aby nedocházelo k odleskům na pracovní desce a monitoru počítače. Hlavním zdrojem světla u pracovního stolu by měla být stolní lampa s flexibilním ramenem, které lze nastavit do optimální polohy. Světelný tok by měl rovnoměrně nasvítit celou plochu stolu. 

 

Bezpečnost dětí především, proto by osvětlení dětského pokojíčku nemělo mít žádné ostré a špičaté hrany či zakončení. Jelikož se dítě musí cítit bezpečně, zvolte jedno hlavní osvětlení – lustr či zapuštěné nástropní svítidlo a do ostatních koutů umístěte svítidla menší. Pokud již dítě navštěvuje školu , nezapomeňte mu pořídit vhodné osvětlení k pracovnímu stolu.Stojací lampa dětská    Nástěnné svítidlo do dětského pokoje    Stolní lampa do děstkého pokoje

 

 

 

 

Copyright © 2010 Realt s.r.o. all rights reserved


Přidejtre svoji firmu