pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

BAUHAUS www.bauhaus.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Dlažba, Koupelny, Osvětlení, Podlahy, Zahrada


Představení společnosti BAUHAUS


BAUHAUS

BAUHAUS patří jako zkušený a vedoucí podnik ve svém oboru s vysoce kvalifikovanými a vybranými specialisty pro dílnu, dům a zahradu, k nejvýznamnějším obchodním koncernům branže "Do-it-yourself." Tento úspěch je založen na podnikatelské odvaze a vyznačuje se výraznou dynamikou.

S téměř 200 specializovanými centry pro dílnu, dům a zahradu ve 14-ti evropských zemích (Česká republika, Německo, Rakousko, Dánsko, Finsko, Chorvatsko, Island, Maďarsko, Norsko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Turecko) je BAUHAUS jeden z největších a nejúspěšnějších obchodních podniků na trhu v Evropě.

S velkým sortimentem a rozmanitou nabídkou pro nejvyšší nároky na kvalitu klade BAUHAUS příkladná měřítka. Více než 130 000 artiklů ze všech oblastí pro dílnu, dům a zahradu skýtá vše pro domácí kutily i pro profesionály.

Obrovský výběr sahá od šroubováku až k elektrické vrtačce, od profilového dřeva až k ekologickým lakům, od koberců až ke sprchovací kabině. Naši zkušení a specializovaní spolupracovníci ručí za nejvýhodnější nákup všech našich kvalitních produktů. Současně jsou k dispozici též kvalifikovaní odborníci pro osobní poradu.

Naše společnost neustále roste k vaší plné spokojenosti. Síť specializovaných center pro dílnu, dům a zahradu BAUHAUS v ČR se bude v blízké budoucnosti dále rozrůstat.


Kontakty

BAUHAUS

Strážní 7

Brno, 639 00

Tel: 538725-111

Infolinka: 538725-111

Email: info@bauhaus.cz

Webové stránky: www.bauhaus.cz


Pobočky společnosti
Mapa poboček
 • A

  Budějovická 409/1a, 140 00 Praha 4

 • B

  České Vrbné 2380, 370 11 ČESKÉ BUDĚJOVICE

 • C

  K Bauhausu 610, 460 11 LIBEREC

 • D

  U Makra 130, 251 01 Čestlice

 • E

  Ústecká 822, 184 00 Dolní Chabry


Přidejtre svoji firmu