pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

ANLUX tww anluxtww.cz

Působnost: Středočeský kraj

Zařazeno v: Dveře, Okna


Představení společnosti ANLUX tww


ANLUX tww

ANLUX TWW s.r.o. - specialista na výrobky TWW a dlouhodobě nejlepší autorizované zastoupení v regionu Střední Čechy, držitel etického kodexu člena Hospodářské komory

Spojení ANLUX TWW s.r.o. (autorizované obchodní zastoupení) a TOP WOOD Windows a.s.(největší český výrobce) proběhlo v roce 1998. Výhodou je, že jsme zákazníkovi přiblížili kompletní servis z Beskyd přímo do středu Čech.

Zajišťujeme zde poradenskou, obchodní, montážní i servisní činnost na kvalitní dřevěná okna a dveře v systému Euro IV-68, IV-84, IV94 a dřevohliníková eurookna IV-96. Více než 350 000 ks vyrobených oken a dveří v moderním výrobním závodě v Zašové na Vsetínsku je zárukou prověřené kvality, výroba zde byla zahájena již v roce 1994. Firma ANLUX TWW s.r.o. si s dodáním více jak 30.000 ks již několik let drží primát ve Středočeském kraji, polohou své provozovny má však také velký podíl v Jihočeském a Západočeském kraji. Pro naše zákazníky, kteří nás vyhledávají z Prahy a jejího okolí, jsme velmi častým dodavatelem, jelikož vzdálenost 30 minut od Prahy se téměř vždy ekonomicky vyplatí.

Snahou naší firmy je pomoci zákazníkovi orientovat se ve složitém tržním prostředí dnešní doby. Společně konzultujeme výběr optimálního modelu pro dané podmínky, snažíme se pochopit vše, co od nových oken a jejich doplňků zákazník očekává. Optimální výběr pak zákazníkovi zaručí přiměřené náklady k jeho požadavkům. Vybraný model oken má pak vlastnosti, které budou dlouhodobě vytvářet příjemné podmínky pro bydlení. Spokojenost zákazníka a jeho další doporučení svým známým je pro nás nejlepším vysvědčením. Montáží oken ovšem naše starost nekončí. K pohodě uvnitř domu patří i vybavení, které zákazník žádá. V našem konstrukčním programu jsou všechny výrobky archivovány a objednání například žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu, mříží, parapetů nebo barev je vždy možné. Zákazníkovi tak nabízíme kompletní řešení stavebních otvorů. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.


Kontakty
ANLUX tww

ANLUX tww

Tochovice 170

Tel: +420 318 68 28 55

Email: info@anluxtww.cz

Webové stránky: anluxtww.czGalerie

Přidejtre svoji firmu