pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

altenergy www.altenergy.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Stavba


Představení společnosti altenergy


altenergy

Stavebnicové systémy pro malé elektrárny

Nabízíme Vám stavebnicové systémy pro malé elektrárny. Naše domácí větrná elektrárna skvěle čerpá alternativní zdroje energie – čtěte dále.

Domácí větrná elektrárna

Malé elektrárny slouží jako zdroj elektrické energie v místech mimo rozvodnou síť nebo v oblastech, které jsou ohroženy častými výpadky dodávek proudu. Domácí větrná elektrárna je vhodná např.

pro statky na samotě, chaty a rekreační objekty, parkoviště či kempy. Stále více obcí využívá malé elektrárny pro pouliční osvětlení, osvětlení sportovišť, veřejných prostranství apod. Domácí větrná elektrárna je pro každého, kdo se chce stát nezávislým na místním dodavateli energie - tu Vám přinesou alternativní zdroje energie.

Alternativní zdroje energie

V poslední době můžeme pozorovat zvýšený zájem o alternativní zdroje energie. Proč jsou alternativní zdroje tak oblíbené? Jako alternativní zdroje využíváme lehce dostupné přírodní zdroje, které jsou zdarma: VÍTR a SLUNCE. Alternativní zdroje Vám tak snadno pomohou při nedostatku energie.

Solární panely jako záložní prvek

V našich klimatických podmínkách se mnohdy setkáváme s nedostatkem větru. Přestože naše malé elektrárny začnou vyrábět elektrickou energii již při rychlosti větru 1,8 m/s a plného výkonu dosáhne domácí větrná elektrárna při 9 m/s, přidali jsme pro období bezvětří jako záložní prvek dva monokrystalové solární panely po 50 W. Alternativní zdroje energie tak můžete čerpat opravdu kdykoliv.


Kontakty
altenergy

altenergy

Křížkovského 454

Hradec Králové , 500 04

Tel: 606 887 224

Email: info@altenergy.cz

Webové stránky: www.altenergy.czPřidejtre svoji firmu