pro dokonalé bydlení...

Stále platíte nesmyslně vysoké pojištění auta vypočítané z prahistorické ceny Vašeho auta?

Srovnejte pojišťovny a ušetřete až 70% z ceny pojistného
Povinné ručení srovnání

Dodavatelé Katalog dodavatelů

3D zahrada www.3dzahrada.cz

Působnost: Celá ČR

Zařazeno v: Zahrada


Představení společnosti 3D zahrada


3D zahrada

Firma se zabývá převážně vybavením interiérů, zejména kanceláří a kancelářských prostor a v současné době také provozujeme internetový obchod zabývající se vybavením kanceláří.

Na trhu jsme od roku 2005, tzn. již 7 let se snažíme Vám vyjít maximálně vstříc a uspokojit veškeré Vaše požadavky v oblasti vybavení kanceláří. a nyní nově i v oblasti zahradního nábytku a doplňků.

Na našich internetových stránkách najdete širokou nabídku výrobků od prověřených, převážně českých výrobců.

Zahradní nábytek a jeho doplňky, který Vám zde nabízíme, je vysoce funkční a přizpůsobí se každému. Najdete zde zahradní stoly, servírovací a odkládací stolky, úschovné truhly a bedny a doplňky vyrobené z kvalitních materiálů odpovídající požadavkům moderního designu, které vyhoví Vašim potřebám v každém směru.

Nedílnou součásti nábytku je sedací nábytek a zde Vám nabízíme široký sortiment zahradních křesel a židlí, lehátek, lenošek a závěsných odpočinkových, relaxačních sítí tak, aby byly uspokojeny Vaše potřeby jak estetické tak praktické a kvalitativní .

Každý zákazník je pro nás důležitý, snažíme se o individuální přístup, abychom mohli Vaše přání a požadavky co nejlépe realizovat. Samozřejmostí jsou pro nás krátké dodací lhůty jak u standardních výrobků tak i u výrobků na zakázku, a jejich prodloužená záruka u řady z nich až na 5 let


Kontakty
3D zahrada

3D zahrada

kpt. Jaroše 787

Orlová, 735 14

Tel: +420728165874

Email: info@3dzahrada.cz

Webové stránky: www.3dzahrada.czGalerie

Přidejtre svoji firmu